Şirket Profili


1996 yılında banyolara çağdaş ürün ve çözümler sunmak üzere kurulan CORIN, 20 seneyi aşkın sektör tecrübesi ile duş kabini ve akrilik ürünlerini tüketicinin beğenisine sunmaktadır.

Banyoların vazgeçilmez ürünleri olan küvet, duş teknesi, hydro masajlı küvet ve 9 Farklı seride duş ve küvet kabinleri 3.500 M2 kapalı alana sahip CORIN tesislerinde kaliteli hammadde, işçilik, hizmet anlayışı ve müşteri odaklı yaklaşım ile üretilmekte olup Türkiye’de 175 ‘e aşkın noktada satışı yapılmaktadır.

Türkiye dışındaki pazarlarda CORIN markası ve ürünleri, Almanya, İtalya İngiltere gibi kalite ve hizmet beklentilerinin yüksek olduğu pazarlarda da kabul görmekte ve başarı ile satışı yapılmaktadır.

Tüm tasarımlarında ergonomi, estetik ve fonksiyonu hiçbir zaman göz ardı etmeyen CORIN, ürün yelpazesi ile her üç açıdan da yurtiçi ve yurt dışındaki tüketicilerin beğenisini kazanmaktadır. Tüm ürünlerinde en kaliteli ve ISO9001 belgeli üreticilerin ürünlerini kullanan CORIN, kaliteden ödün vermeyen anlayışı ile fiyat performans oranı en yüksek ürünleri sunmaktadır.

© 2016 Corin. Tüm Hakları Saklıdır | Web Tasarım : Renkli Kare